22 marzec 2020 – IV Niedziela Wielkiego Postu

22 marzec 2020 – IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziękujemy za świadectwo wiary tym, którzy uczestniczyli w parafialnych rekolekcjach wielkopostnych i przystąpili do spowiedzi świętej. Wszystkich, którzy uczestniczyć w rekolekcjach nie mogli, zachęcamy do przyjęcia sakramentu pokuty przed świętami Zmartwychwstania Pańskiego.
  2. W środę 25 marca przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i równocześnie 28 rocznica powstania naszej diecezji. Msza św. o godz.18.00.
  3. Zbiórka na kwiaty do grobu Pana Jezusa w najbliższą niedzielę 29 marca i za dwa tygodnie 5  kwietnia po Mszach świętych przy wyjściu z kościoła. Jeśli komuś będzie wygodniej można też złożyć ofiarę osobiście do księdza.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.
  4. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dużo zdrowia, dobrej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia.

Intencje Mszalne  22 – 29 marzec 2020r.

Nd. 22. III. 2020    IV  Niedziela Wielkiego Postu
g. 9.00  + Tymona Zakrzewskiego w 3 rocz. śm.
g. 11.00  + Mariannę Jaworską
Pn.     23. III         g.  18.00  + Jerzego Aniszewskiego (2)
Wt.    24. III         g.    7.00  + Jerzego Aniszewskiego (3)
Śr.     25. III         g.  18.00  + Jerzego Aniszewskiego (4)
Czw.  26. III        g.  18.00  + Jerzego Aniszewskiego /5/
Pt.      27. III        g.  18.00  Int. zam.
Sob.   28. III        g.  18.00  + Mirosława Walczak w 10 rocz. śm.
Nd. 29. III. 2020    V  Niedziela Wielkiego Postu
g. 9.00  Int. zam.