19 styczeń 2020 – II Niedziela Zwykła

1. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Jego główne przesłanie: „Migranci i uchodźcy ku lepszemu światu”.
  2. W poniedziałek 20 stycznia przypada II  rocznica ingresu Pasterza naszej Diecezji Warszawsko – Praskiej Biskupa Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Pasterzu naszej Diecezji.
  3. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy w naszej parafii wizytę duszpasterską (kolędę).Wszystkim osobom i rodzinom, które przyjęły księdza serdecznie dziękuję. Dziękuję za wspólną modlitwę, rozmowę, wspólny śpiew kolęd i składane  ofiary na potrzeby parafii. Bóg zapłać! Jeśli ktoś nie mógł przyjąć księdza w podanym terminie a chciałby przyjąć księdza – proszę o kontakt w tej sprawie.
  4. W tym tygodniu będę pomagał w kolędzie w Radzyminie. Z tej racji Msze św. będą  odprawiane w  naszym kościele o godz. 7.00.
  5. W najbliższą sobotę 25 stycznia w święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła kończy się  Tydzień modlitw o jedność chrześcijan pod hasłem: „Życzliwymi bądźmy”. Msza św. o godz. 7.00.
  6. Wszystkim Babciom i Dziadkom w ich święta życzymy dużo zdrowia, szacunku, wdzięczności od dzieci i wnucząt oraz opieki św. Anny i św. Joachima – patronów babć i dziadków.
  7. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Intencje Mszalne  19 – 26 styczeń 2020r.

Nd. 19. I. 2020    II Niedziela zwykła
g. 9.00  Int. zam.
g. 11.00 + Sylwestra w 11 rocz. śm.; Tomasza, Marcelę i Antoniego Sokólskich
Pn.    20. I         g.   7.00  + Tadeusza Daab (1)
Wt.   21. I         g.   7.00  + Tadeusza Daab (2)
Śr.    22. I         g.  18.00  + Tadeusza Daab (3)
Czw. 23. I         g.    7.00  + Tadeusza Daab (4)
Pt.    24. I          g.    7.00  + Tadeusza Daab (5)
Sob. 25. I          g.    7.00  Int. zam.
Nd. 26. I. 2020    III Niedziela zwykła
g. 9.00  Int. zam.