15 grudzień 2019 – III NIEDZIELA ADWENTU

1. Serdecznie dziękuję za udział w dniu skupienia i adwentową spowiedź tym, którzy chcieli przyjąć daną od Boga łaskę. Pozostałych zachęcam i zapraszam do przyjęcia sakramentu pokuty przed świętami, aby Bóg narodził się we wszystkich naszych duszach. Możliwość spowiedź w tym tygodniu przed każdą Mszą świętą.
  2. Osoby które nie mogą przybyć do Kościoła a chciałyby przed świętami wyspowiadać się i przyjąć Komunię świętą proszę o zgłaszanie do zakrystii.
  3. Na pomoc materialną dla Kościoła na Wschodzie zebraliśmy w minioną niedzielę 250 złotych. Wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać. Ze względu na spowiedź rekolekcyjną w Radzyminie, w tym tygodniu w środę zamiast Mszy wieczornej będzie Msza św. rano o godzinie 7.00.
  4. Roraty odprawiane są codziennie z wyjątkiem niedziel – od poniedziałku do soboty.
  5. Można jeszcze w tym tygodniu zaopatrzyć się w opłatki na stół wigilijny oraz nabyć świece Caritas z których dochód przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło pomocy Dzieciom.
  6. Zwyczajem lat minionych, gdyby ktoś pragnął i mógł ofiarować choinki na Bożonarodzeniowy wystrój kościoła, to proszę o informację.
  7. Tych którzy w tym roku jeszcze nie zdążyli lub zapomnieli przekazać zdeklarowanej składki na sprzątanie kościoła, prosimy o dopełnienie tego zobowiązania.
  8. Wszystkim parafianom i gościom życzę błogosławionej Niedzieli i  dobrego tygodnia.

Intencje Mszalne 15 – 22 Grudzień  2019

Nd. 15. XII. 2019    III Niedziela Adwentu
g. 9.00  + Aleksandra i Zofię Kowalskich; zm. z rodziny Kowalskich
g. 11.00 + Kazimierza Bieleckiego w 11 rocz. śm.
Pn.    16. XII    g. 18.00  Int. wolna
Wt.   17. XII     g.  7.00  Int. wolna