08 grudzień 2019 – II NIEDZIELA ADWENTU – UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMPANNY

Opublikowane przez Parafianin w dniu

  1. W naszej diecezji dziś zbiórka do puszek na pomoc materialną dla Kościoła na Wschodzie.
  2. Codziennie w naszym kościele możemy zaopatrzyć się w opłatki na stół wigilijny pobłogosławione specjalnie dla naszej wspólnoty. W ramach wigilijnego dzieła pomocy dzieciom są także świece Caritas, które możemy nabywać w zakrystii.
  3. W tym tygodniu zapraszamy na Dzień skupienia i spowiedzi adwentowej w naszej parafii. Przeżywać ten dzień będziemy w sobotę 14 grudnia. Słowo Boże wygłosi ks. Michał Dziedzic z Warszawy, Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży diecezji Warszawsko – Praskiej. W tym dniu będą dwie Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 11.00 i 18.00. Spowiedź adwentowa na każdej Mszy św. Skorzystajmy z tej łaski osobiście, zachęcając do tego nasze  rodziny. Proszę rodziny, by zgłaszały swoich bliskich, które nie mogą przybyć do Kościoła, by nikt nie został na święta bez spowiedzi i Komunii świętej.
  4. Roraty odprawiane są codziennie z wyjątkiem niedziel; z udziałem dzieci i młodzieży: w poniedziałki, środy i piątki o godz.18.00. W najbliższą sobotę 14 grudnia ze względu na dzień skupienia adwentowego rorat nie będzie.
  5. We wtorek 10 grudnia wspominamy NMP Loretańską Patronkę naszej Parafii.
  6. Zwyczajem lat minionych, gdyby ktoś pragnął i mógł ofiarować choinki na Bożonarodzeniowy wystrój kościoła, to  proszę o informację.
  7. W najbliższych dniach są wolne intencje Mszy św. Gdyby ktoś potrzebował modlitwy lub miał ważną intencje to warto z tej możliwości skorzystać.
  8. Wszystkim parafianom i gościom życzę błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia

Intencje Mszalne 08 – 15 Grudzień  2019

Nd. 08. XII. 2019 – II Niedziela Adwentu UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMPANNY
g. 9.00  + Zm. rodziców: Bronisławę i Piotra Kryśkiewiczów
g. 11.00 Int. zam.
Pn.    09. XII     g. 18.00  Int. wolna
Wt.   10. XII     g.   7.00  Int. wolna
Śr.    11. XII     g. 18.00  Int. wolna
Czw. 12. XII    g.   7.00  Int. wolna
Pt.    13. XII     g. 18.00  Int. wolna
Sob. 14. XII     DZIEŃ SKUPIENIA i SPOWIEDZI ADWENTOWEJ
g. 11.00 Int. wolna
g. 18.00 Jadwigę Ducką w 7 rocz. śm.
Nd. 15. XII. 2019  III Niedziela Adwentu     
g. 9.00  + Aleksandra i Zofię Kowalskich; zm. z rodziny Kowalskich
g. 11.00 + Kazimierza Bieleckiego