24 Listopad 2019 – 34 NIEDZIELA ZWYKŁA

Opublikowane przez Parafianin w dniu

  1.  W ostatnią niedzielę roku liturgicznego obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Publiczne odmówienie tej modlitwy związane jest z łaską otrzymania odpustu zupełnego.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 na plebanii spotkanie Rady Duszpasterskiej.
  3. W sobotę 30 listopada liturgiczne święto św. Andrzeja Apostoła.
  4. Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz.11.00 wystawienie Najświętszego sakramentu i adoracja Eucharystyczna.
  5. Roraty, adwentowa Msza ku czci Najświętszej Maryi Panny odprawiane będą codziennie oprócz niedziel. Zapraszamy do wspólnej modlitwy z lampionami. W poniedziałki, środy, piątki o godz.18.00. Zapraszam dzieci do udziału w konkursie roratnim. Tematem tegorocznych rorat jest życie i działalność Sł. Bożego ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego.
  6. Od I niedzieli Adwentu będzie można w naszym Kościele zaopatrzyć się w opłatki na stół wigilijny, które w tym dniu zostaną pobłogosławione dla naszej wspólnoty parafialnej. Możemy również nabywać tradycyjne świece Caritas z których dochód przeznaczamy na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  7. Wszystkim parafianom, działkowiczom i gościom życzę dobrego, duchowego przeżycia niedzieli  i  błogosławionego tygodnia.

Intencje Mszalne 24 Listopad – 01 Grudzień  2019

Nd. 24. XI. 2019  Uroczystość  Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
g. 9.00  + Henryka i Leokadię Oleśkiewicz
g. 11.00 + Int. zam.
Pn.    25. XI     g. 18.00  Int. wolna
Wt.   26. XI     g.   7.00  Int. wolna
Śr.    27. XI     g. 18.00  + Wacławę Mianowską w 30 dzień po śm.
Czw. 28. XI    g.   7.00  Int. wolna
Pt.    29. XI     g. 18.00  Int. wolna
Sob. 30. XI     g. 17.00  Int. wolna
Nd. 01. XII. 2019   I Niedziela Adwentu
g. 9.00  + Stanisławę i Romana Bieleckich; Aleksandrę i Stanisława Więch
g. 11.00 + Franciszka, Mariannę Dąbrowskich; Elżbietę Gajewską