21 Kwiecień 2019 – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Jutro II dzień Świąt Wielkanocnych i czwarty dzień Nowenny do Miłosierdzia Bożego. Msze św. w/g porządku niedzielnego o godz. 9.00 i 11.00. Taca na Katolicki Uniwersytet lubelski.
  2. W najbliższy piątek 26  kwietnia  z  racji Oktawy Wielkanocy można spożywać pokarmy mięsne.
  3. Za tydzień 28  kwietnia Święto Miłosierdzia Bożego. Taca na dzieła charytatywne  Caritas  w  naszej diecezji.
  4. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy poświęcili swój czas, pracę i środki  by  pomóc całej naszej wspólnocie w przeżywaniu Wielkiego Tygodnia  i  Świąt Wielkanocnych. Dziękuję paniom z Towarzystwa Gospodyń Wiejskich, za trud i przygotowanie palm. Dziękuję wszystkim którzy złożyli i zbierali ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego: za przywiezienie kwiatów, pracę przy dekoracji ołtarza, grobu i ciemnicy. W sposób szczególny dziękuję pani Mirosławie Karasiewicz, która koordynowała całością prac. Dziękuję naszej Ochotniczej Straży Pożarnej w  Kuligowie i wszystkim strażakom którzy pełnili wartę przy grobie, udział w  Rezurekcji, oraz za użyczenie stołów na święcenie pokarmów. Dziękuję asyście kościelnej, paniom z kółka różańcowego, młodzieży, lektorom, ministrantom, bielankom  w  przygotowaniu liturgii. Dziękuję panu organiście i tym, którzy z życzliwością nas wspomagali. Serdeczne Bóg zapłać.
  5. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzę zdrowych, błogosławionych i  duchowo owocnych Świąt Wielkanocnych, oraz dobrego wypoczynku i miłych spotkań z bliskimi.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej; dziś świąteczne wydanie tygodnika „Idziemy”.

Intencje Mszalne 21  –  28  Kwiecień  2019

Nd.  21.IV      Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
g. 6.00   REZUREKCJA – W int.  Parafian
g. 11.00 + Adama Getka w 9 rocz. śm., Klotyldę Mianowską
II Dzień Świąt Wielkanocnych
Pn.    22. IV
g.   9.00  + Piotra Grabskiego w 4 roz. śm.
g. 11.00 + Kazimierę  Bielecką
Wt.   23. IV   g.  7.00 Int. wolna