31 Marzec 2019 – 4 Niedziela Wielkiego Postu

Opublikowane przez Parafianin w dniu

  1. Dziękujemy za świadectwo wiary tym, którzy uczestniczyli w parafialnych rekolekcjach wielkopostnych i przystąpili do spowiedzi świętej. Wszystkich, którzy uczestniczyć w rekolekcjach nie mogli, zachęcamy do przyjęcia sakramentu pokuty przed świętami Zmartwychwstania Pańskiego.
  2. W przyszłą niedzielę 7 kwietnia będziemy obchodzić Dzień Świętości Życia pod hasłem „Tato to ja”. Po raz 14 przejdzie ulicami Warszawy Marsz Świętości Życia. Wyruszy z  Katedry Warszawsko – Praskiej po Mszy św. o godz. 11.00. Uczestnicy marszu  na Placu Zamkowym spotkają się z wiernymi z Archidiecezji Warszawskiej. Stamtąd wspólnie wyruszą w kierunku Bazyliki św. Krzyża, aby wspólnie manifestować radość życia oraz obronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Szczegółowy program zamieszczony w gablocie przed kościołem.
  3. Dziś po Mszy św. o godz.11.00 Gorzkie Żale.
  4. Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego sakramentu i adoracja Eucharystyczna.
  5. W najbliższy piątek przypada pierwszy piątek miesiąca; Msza święta do Najświętszego Serca Pana  Jezusa  o  godz. 18.00.
  6. W pierwszą sobotę miesiąca Msza św. o Niepokalanym sercu Najświętszej Maryi Panny o godz. 18.00. Na modlitwę różańcową  i  Mszę św. w sposób szczególny zapraszam Koła Żywego Różańca.
  7. Zbiórka na kwiaty do grobu Pana Jezusa w najbliższą niedzielę 7  kwietnia i za dwa tygodnie 14 kwietnia po Mszach świętych przy wyjściu z kościoła. Jeśli komuś będzie wygodniej można też złożyć ofiarę osobiście do księdza. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.
  8. Zapraszamy do udziału w wielkopostnych nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej. Droga krzyżowa w piątki o godz. 17.30. Gorzkie Żale w niedziele po Mszy św. o godz. 11.00.
  9. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dużo zdrowia, dobrej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia.

Intencje Mszalne 31 marzec  –  07 Kwiecień  2019

Nd.  31.III    4  Niedziela Wielkiego Postu
g. 9.00  + Szymona  Prokopiuk    /29  gr. /
g. 11.00 + Henryka i Janinę  Gawlik
g. 12.00 Gorzkie Żale
Pn.    01. IV   g. 18.00  + Szymona Prokopiuk   /30 gr./
Wt.   02. IV  g.   7.00   Int. wolna
Śr.    03. IV   g. 18.00  + Zofię  i  Aleksandra Sawickich
Czw. 04. IV  g. 18.00   Int. wolna
Pt.    05. IV
g. 17.30   Droga  Krzyżowa
g. 18.00 Int. Zam.
Sob.  06. IV  g. 18.00  + Bolesława Czerwińskiego  w  24 rocz. śm.

Nd.  07.IV      5  Niedziela Wielkiego Postu
g. 9.00  Int. Zam.
g. 11.00 + Jana  i  Leokadię  Baranowskich; dziadków Baranowskich i  Jusińskich.
g. 12.00 Gorzkie Żale