09 Grudzień 2018 – II Niedziela Adwentu

1. W naszej diecezji dziś zbiórka do puszek na pomoc materialną dla Kościoła na Wschodzie.
  2. Codziennie w naszym kościele możemy zaopatrzyć się w opłatki na stół wigilijny pobłogosławione specjalnie dla naszej wspólnoty. W ramach wigilijnego dzieła pomocy dzieciom są także na stoliku świece Caritas.
  3. W tym tygodniu zapraszamy na rekolekcje adwentowe w naszej parafii. Odbędą się one w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę tj. 14, 15 i 16 grudnia. Poprowadzi je ks. Arkadiusz Sędzielowski  ze Zgromadzenia Misjonarzy – Oblaci Maryi Niepokalanej z Lublińca  k/Częstochowy. Każdego dnia będą dwie Msze św. z nauką rekolekcyjną. Spowiedź rekolekcyjna w sobotę 15 grudnia na każdej Mszy św.; Skorzystajmy z tej łaski osobiście, zachęcając do tego nasze  rodziny. Msza św. dla chorych w sobotę 15 grudnia o godz. 11.00. Proszę rodziny, by zgłaszały swoich bliskich, które nie mogą przybyć do Kościoła, by nikt nie został na święta bez spowiedzi i Komunii świętej.
  4. Roraty odprawiane są codziennie z wyjątkiem niedziel; z udziałem dzieci: w poniedziałki, środy i piątki o godz.18.00. W najbliższy piątek i sobotę ze względu na rekolekcje rorat nie będzie.
  5. Zwyczajem lat minionych, gdyby ktoś pragnął i mógł ofiarować choinki na Bożonarodzeniowy wystrój kościoła, to proszę o informację.
  6. W najbliższych dniach są wolne intencje Mszy św. Gdyby ktoś potrzebował modlitwy lub miał ważną intencje to warto z tej możliwości skorzystać.
  7. W poniedziałek 10 grudnia wspominamy NMP Loretańską Patronkę naszej parafii.
  8. Wszystkim parafianom i gościom życzę błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia.

Intencje Mszalne 09 – 16  Grudzień  2018

Nd.  09. XII. 2018   II  Niedziela Adwentu
g. 9.00  + Józefa Czmut
g. 11.00 + Leszka i  Józefa  Klimkiewicz
Pn. 10. XII   g . 18.00  + Jadwigę Ducka
Wt. 11. XII   g.    7.00  Int. wolna
Śr. 12. XII   g.  18.00  Int. wolna
Czw. 13. XII   g.   7.00  Int. wolna
Pt. 14. XII    REKOLEKCJE   ADWENTOWE
g. 11.00  Int. wolna
g. 18.00  O Boże błog., łaski i opiekę Matki Bożej dla członkiń KŻR p/w MB Bolesnej.
Sob.  15. XII
g. 11.00  Int. wolna
g. 18.00 Int. wolna
Nd.  16. XII. 2018   III  Niedziela Adwentu
g. 9.00  + Aleksandra i Zofię Kowalskich; zm. z rodz. Kowalskich.
g. 11.00  + Leonarda i Felicję; Ojca Leonarda i babcię Marię.