25 czerwiec 2017, 12 niedziela zwykła

1. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć następujące osoby:
    Rafał Pyśkiewicz, kawaler z par. tut. oraz Anna Kornacka, panna z par. Przemienienia Pańskiego w Radzyminie zapowiedź I.  Łukasz Marcin Szpinder, kawaler z par. Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie oraz Paulina Aleksandra Ukleja panna z par. Zmartwychwstania Pańskiego w Warszawie zapowiedź I. Andrzej Słoński, kawaler z par. Dąbrówka oraz Ewelina Augustyniak panna z par. tut. zapowiedź II. Polecamy tych narzeczonych modlitwie wiernych. Gdyby ktoś znał przeszkody między nimi istniejące proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.
  2. Z racji zakończenia roku szkolnego wszystkim dzieciom, młodzieży, nauczycielom
    i rodzicom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dobrego odpoczynku, miłych wakacji i udanych urlopów.
  3. W poniedziałek 26 czerwca o godz. 19.00 Msza św. dziękczynna w intencji
    ks. Proboszcza z racji zakończenia pracy duszpasterskiej w Kuligowie.
  4. W środę zmiana godziny Mszy św. Zamiast Mszy wieczornej będzie Msza poranna o godz. 7.00.
  5. W czwartek 29 czerwca Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
    Taca z tego dnia przeznaczona jest na konserwację Bazyliki św. Piotra w Rzymie, oraz na działalność charytatywną Stolicy Apostolskiej.
  6. W sobotę 1 lipca przypada I sobota miesiąca. O 18.30 wspólny różaniec, a o 19.00 Msza św. o Matce Bożej Fatimskiej.
  7. W przyszłą niedzielę 2 lipca posługę duszpasterską w Kuligowie rozpocznie nowy proboszcz ks. Piotr Milewski. Otoczmy go naszym życzliwym wsparciem
    i serdeczną modlitwą.
  8. Solenizantkom i solenizantom tego tygodnia życzymy dużo zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki św. patronów, a naszym parafianom, działkowiczom
    i gościom dobrego odpoczynku, udanej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Intencje mszalne  25 czerwiec – 2 lipiec 2017

Ndz  25. VI  2017, 12 niedziela zwykła
g. 9.00  + Jana Getka
g. 11.00 + Janiny i Ireneusza Rudzkich oraz Wandy Chmielewskiej z racji
g. 15.00  rez. A. Żmijewska

Pn 26. VI
g. 19.00  Msza św. dziękczynna w intencji ks. Proboszcza z racji zakończenia pracy duszpasterskiej w Kuligowie.

Wt 27. VI
g. 7.00   + Edwarda Nasiłowskiego w 3 r. śm. oraz Sławomira Wilkowskiego z racji rocznicy urodzin

Śr 28. VI
g. 7.00  za Parafian