26 marzec 2017, IV niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj, za tydzień i za dwa tygodnie tzn. po Mszach św. przedstawiciele Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na kwiaty do grobu Pana Jezusa. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie złożone na ten cel ofiary.
  1. Ze względu na spowiedź w Woli Rasztowskiej w najbliższy poniedziałek i środę zmiana godziny Mszy św. Zamiast Mszy wieczornej w poniedziałek i środę będzie Msza o 7.00 rano. W pozostałe dni bez zmian.
  1. W najbliższy czwartek 30 marca o godz. 11.00 na sesji Rady Gminy Dąbrówka odbędzie się głosowanie w sprawie naszego cmentarza. Tak jak rozmawialiśmy na zebraniu sołeckim warto i trzeba, aby w tym spotkaniu nasza parafia i Kuligów były licznie reprezentowane.  Bardzo o to proszę i do tego zachęcam. Gdyby ktoś mógł jechać, a nie miał czym na pewno znajdą się miejsca w samochodach. Wystarczy przyjść na parking przy kościele pół godziny wcześniej tzn. o 10.30. Polecam też tę sprawę modlitwie wszystkich parafian, byśmy umieli rozpoznać i wypełniać wolę Bożą.
  1. Droga krzyżowa w piętek o godz. 17.30. Zapraszamy dorosłych, młodzież oraz dzieci.
  1. W przyszłą niedzielę 2 kwietnia po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii św.
  1. Również 2 kwietnia w Warszawie odbędzie się kolejny marsz świętości życia. Więcej informacji o tym ważnym wydarzeniu znajdziemy w gablocie i na stronie internetowej www.marszprolife.pl
  1. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dużo zdrowia, miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Intencje mszalne   26 marzec – 2 kwiecień 2017

Ndz  26. III  2017,  IV  Niedziela Wielkiego Postu
g. 9.00    + Janiny Piwowarskiej /rodzonej mamy/ i Janiny                                                       Piwowarskiej /przybranej mamy/ – gregoriańska 26
g. 11.00   + Heleny Kibil