19 marzec 2017 III, niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 Gorzkie Żale.
  1. Sołtys Kuligowa zaprasza na zebranie sołeckie, które odbędzie się 19 marca, czyli dzisiaj o godz. 13.00 w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej.
  1. Tydzień temu w zbiórce do puszek na działo misyjne zebraliśmy 315 zł. Bóg zapłać za każdą złożoną na misje ofiarę. Dziękuję także za wszystkie ofiary składane na tacę w czasie niedzielnych Mszy.
  1. Ze względu na liturgiczne pierszeństwo niedzieli Wielkiego Postu Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP przypadającą na 19 marca wyjątkowo będziemy obchodzić jutro. Msza św. o godz. 18.00. Wszystkim solenizantkom i solenizantom życzymy dużo miłości od bliskich, Bożego błogosławieństwa i opieki św. Patrona.
  1. Droga krzyżowa w piętek o godz. 17.30. Zapraszamy dorosłych, młodzież oraz dzieci.
  1. W najbliższy piątek 24 marca rozpoczynają się trzydniowe Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii. Serdecznie wszystkich na nie zapraszamy. Rekolekcje będzie prowadził ks. Radosław Słowik z diecezji tarnowskiej. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi w piątek i w sobotę o godz. 11.00 i 18.00, a w niedzielę o 9.00 i 11.00. Spowiedź rekolekcyjna w piątek i w sobotę przed i w czasie Mszy św. W sobotę odwiedziny chorych, którzy nie mogą przybyć do kościoła. Bardzo proszę, aby bliscy zatroszczyli się o swoich domowników i pomogli im przyjąć sakramenty święte.
  1. W sobotę 25 marca przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i jednocześnie 25 rocznica powstania naszej diecezji. Na Mszy św. o godz. 18. 00 zawierzymy Matce Bożej nowopowstałą różę różańcową rodziców.
  1. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dużo zdrowia, miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Intencje mszalne  19 – 26 marzec 2017

Ndz 19. III 2017, III  Niedziela Wielkiego Postu

g. 9.00    + Janiny Piwowarskiej /rodzonej mamy/ i Janiny Piwowarskiej /przybranej mamy/ – gregoriańska 19
g. 11.00 + Marianny Jaworskiej w 18 r. śm.

Uroczystość św. Józefa oblubieńca NMP

Pn 20. III
g. 18.00  + Janiny Piwowarskiej /rodzonej mamy/ i Janiny Piwowarskiej /przybranej mamy/ – gregoriańska 20

Wt 21. III