11 grudnia 2016 roku, III niedziela Adwentu

1. Na pomoc materialną dla Kościoła na Wschodzie zebraliśmy w minioną niedzielę 156 złotych. Wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.
  1. Codziennie w naszym kościele można zaopatrzyć się po opłatki na stół wigilijny pobłogosławione specjalnie dla naszej wspólnoty. W ramach wigilijnego dzieła pomocy dzieciom są także na stoliku świece Caritas w cenie 5 złotych.
  1. Ze względu na spowiedź rekolekcyjną w Radzyminie w tym tygodniu w poniedziałek i w środę zamiast Mszy wieczornej będzie Msza św. rano o godz. 7.00.
  1. W tym tygodniu zapraszamy na rekolekcje adwentowe w naszej parafii. Odbędą się one w najbliższy czwartek, piątek i sobotę to jest 15, 16 i 17 grudnia. Poprowadzi je ks. Stanisława Kania z Rajszewa. Każdego dnia będą dwie Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 11.00 i o godz. 18.00. Na każdej Mszy św. będzie możliwość spowiedzi – zechciejmy z tej łaski osobiście skorzystać i zachęcić też do tego naszych domowników. Msza św. rekolekcyjna dla chorych  w sobotę o godz. 11.00. Bardzo proszę żeby bliscy zgłosili osoby, które nie mogą przybyć do kościoła, aby nikt nie został na święta bez spowiedzi i komunii św.
  1. Roraty odprawiamy w naszym kościele codziennie oprócz niedziel tzn. od poniedziałku do soboty włącznie. W najbliższy czwartek, piątek i sobotę ze względu na rekolekcje rorat jednak nie będzie.
  1. W najbliższych dniach są wolne intencje Mszy św. Gdyby ktoś potrzebował modlitwy lub miał jakąś ważną rocznice warto takiej możliwości nie przegapić i z niej skorzystać.
  1. Wszystkim solenizantkom i solenizantom tego tygodnia życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa, miłości od bliskich i opieki św. patronów. Naszym parafianom i gościom błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Intencje mszalne 11 – 18 grudnia 2016

Ndz 11. XII, III Niedziela Adwentu
g. 9.00   + Krystyny i Adama Bieleckich
g. 11.00  + Kazimierza Bieleckiego w 8 r. śm.

pn 12. XII

wt 13. XII

śr 14. XII

REKOLEKCJE ADWENTOWE