4 grudnia 2016 roku, II niedziela Adwentu

1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja eucharystyczna. W naszej diecezji dziś zbiórka do puszek na pomoc materialną dla Kościoła na Wschodzie.
  1. Od dzisiejszej niedzieli można zaopatrzyć się w opłatki na stół wigilijny pobłogosławione dla naszej wspólnoty, a także nabyć tradycyjne świece Caritas.
  1. Roraty – adwentowa Msza ku czci Matki Bożej – odprawiane są codziennie oprócz niedziel tzn. od poniedziałku do soboty włącznie.
  1. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii odbędą się 15, 16 i 17 grudnia
    w czwartek, piątek i sobotę przed IV niedzielą adwentu.
    Wygłosi je Stanisława Kania, który buduje kościół i tworzy parafię w Rajszewie.
  1. Ze względu na spowiedź rekolekcyjną w Woli Rasztowskiej w tym tygodniu
    w poniedziałek i w środę zamiast Mszy wieczornej będzie Msza św. rano o godz. 7.00.
  1. W czwartek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
    Msza św. o godz. 7.00.
  1. W sobotę 10 grudnia liturgiczne wspomnienie NMP Loretańskiej patronki naszej parafii. Na Mszy św. o godz. 18.00 poświęcimy obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  1. Wszystkim Barbarom oraz pozostałym solenizantkom i solenizantom tego tygodnia życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa i miłości od bliskich,
    a naszym parafianom i gościom udanej adwentowej niedzieli.

Intencje mszalne w tym tygodniu

Ndz 4. XII, II   Niedziela Adwentu
g. 9.00    + Zdzisława Marcinkiewicza z racji imienin oraz zmarłych z rodziny
Marcinkiewiczów i Nowaków
g. 11.00  + Stanisławy i Romana Bieleckich

pn 5. XII

wt 6. XII

śr 7. XII
g.   7.00   + Za wszystkich zmarłych poleconych w wypominkach  /z racji I środy miesiąca/

czw 8. XII, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

pt 9. XII
g. 18.00  wolna

sob 10. XII, Wspomnienie Matki Bożej Loretańskiej
g. 18.00  za parafian

Ndz 11. XII, III Niedziela Adwentu
g. 9.00    + Krystyny i Adama Bieleckich
g. 11.00   + Kazimierza Bieleckiego w 8 r. śm.