13 listopada 2016 roku, 33 niedziela zwykła

1. Dziś obchodzimy VIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym dedykowany w tym roku Kościołowi w Iraku. Swoją modlitwą i ofiarami wspieramy żyjących w tym kraju i prześladowanych za wiarę naszych braci i siostry. Po Mszy św. będzie do puszek zbiórka ofiar właśnie na ten cel.
  1. Dzisiaj także po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  1. W tym tygodniu są wolne intencje Mszy św. Jeśli ktoś pilnie potrzebuje modlitwy lub obchodzi jakąś ważną rocznicę serdecznie zapraszam.
  1. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 11.00 kolejne spotkanie w ramach przygotowania do I komunii św.
  1. Za tydzień ofiary składane na tacę w naszej diecezji przeznaczone będą na Seminarium Duchowne.
  1. W ramach przygotowań do Jubileuszowego Aktu przyjęcia Jezusa za Króla i Pana na zakończenie każdej Mszy św. odmawiamy specjalną modlitwę.  Można też wziąć do domu tekst Jubileuszowego Aktu, aby osobiście poznać jego treść.  Uroczyście we wszystkich kościołach w Polsce dokonamy tego aktu intronizacji 20. Listopada w niedzielę Chrystusa Króla.
  1. Solenizantom i jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów, a wszystkim naszym parafianom i gościom dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Intencje mszalne w tym tygodniu

Ndz 13. XI, 33 Niedziela zwykła
g. 9.00    + Leonarda Dąbrowskiego, Aleksandra i Walerii Dąbrowskich
g. 11.00   + Franciszka, Marianny Dąbrowskich, Elżbiety Gajewskiej

pn 14. XI

wt 15. XI
g. 7.00  wolna

śr 16. XI

czw 17. XI
g. 7.00  wolna

pt 18. XI

sob 19. XI
g. 18.00  + Barbary Zysk w 20 r. śm.

Ndz 20. XI, Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
g. 9.00    rez. p. G. Stańczak