30 października 2016 roku, 31 niedziela zwykła

Opublikowane przez Proboszcz w dniu

 

  1. Dzisiaj gościmy w Kuligowie animatorów Różańca Rodziców z par. św. Jana Kantego z Legionowa. Bardzo im dziękujemy za złożone świadectwo wiary i świadectwo mocy modlitwy różańcowej działającej w ich życiu. Serdecznie zachęcam do pójścia w ich ślady do czego pierwszym krokiem może być utworzenie nowej róży różańcowej.
  1. Jutro po wieczornej Mszy św. w intencji wszystkich uczestników nabożeństw różańcowych ostatnie nabożeństwo październikowe.
  1. We wtorek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. To dzień naszej refleksji nad Tajemnicą Życia i modlitwy za zmarłych. W naszym kościele będzie tylko jedna Msza św. o godz. 9.00. O godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. na cmentarzu w Załubicach połączona z procesją i modlitwą za zmarłych.
  1. W środę 2. XI dzień zaduszny. Tego dnia będą dwie msze św. o 7.00 i o 18.00. Wieczorna Msza św. o godz. 18.00 za zmarłych poleconych w wypominkach będzie połączona z modlitwą obejmującą imiona i nazwiska naszych bliskich.
  1. W dniach od 1 do 8 listopada każdego dnia oktawy można zyskać i ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące odpust zupełny. Warunkiem do tego jest stan łaski uświęcającej, przyjęcie komunii świętej, pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwa ofiarowana za zmarłych w tym Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
  1. W piątek 4. XI przypada I piątek miesiąca. Okazja i możliwość spowiedzi od godz. 17.00. Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 18.00.
  1. Wszystkim zaś parafianom, działkowiczom i gościom życzymy dobrego duchowego przeżycia niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Intencje mszalne w tym tygodniu

Ndz   30. X,   31 Niedziela zwykła
g. 9.00    + Wandy Muzyka – gregoriańska 30
g. 11.00  Intencja dziękczynno-błagalna dla członków Kółka                                                Różańcowego z Kuligowa
/ podczas Mszy św. Chrzest Kamila Putkowskiego /

pn    31. X,    g. 18.00  W intencji uczestników nabożeństw                                                                październikowych / różańcowych /

wt  1. XI,  Uroczystość Wszystkich Świętych
g. 9.00  wolna
g. 12.00 Msza św. na cmentarzu w Załubicach

śr    2. XI,   Dzień Zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych                                   Zmarłych
g. 7.00 + Za wszystkich zmarłych poleconych w wypominkach
g. 18.00 + Za wszystkich zmarłych poleconych w wypominkach

czw 3. XI,
g.   7.00  wolna

pt    4. XI
g. 18.00  wolna

sob  5. XI  g. 17.00  rez. p. E. Dąbrowska
g. 18.00 + Franciszka Karasiewicza

Ndz  6. XI   32   Niedziela zwykła
g. 9.00    + Jadwigi Sołowiej w 2 r. śm.
g.11.00    + Pawła Żochowskiego