23 października 2016 roku, 30 niedziela zwykła

Opublikowane przez Proboszcz w dniu

  1. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Piotr Paweł Stryjczak, kawaler z parafii Podwyższenia Krzyża w Dąbrówce i Magdalena Pyśkiewicz panna z parafii tutejszej – zapowiedź II. Polecamy tych narzeczonych modlitwie parafian. Gdyby ktoś znał przeszkody między tymi osobami zobowiązany jest w sumieniu o poinformowanie kancelarii parafialnej.
  2. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Misyjny. Dołączmy do naszych pacierzy także modlitwę w tej intencji, bo na mocy sakramentu chrztu i bierzmowania misjonarzami jesteśmy wszyscy. Ofiary składane dziś na tacę będą przeznaczone na misje.
  3. W piątek 28 października liturgiczne Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  4. W przyszłą niedzielę 30. X na zakończenie tygodnia misyjnego będziemy gościli w Kuligowie animatorów Różańca Rodziców z par. św. Jana Kantego z Legionowa. Na Mszach św. o godz. 9.00 i 11.00 nasi goście będą dawać świadectwo o mocy modlitwy różańcowej w życiu ich rodzin. Będzie możliwość zapisania się do róż różańcowych rodziców, młodzieży oraz dzieci.
  5. Przyjmujemy już na wypominki na kolejny rok. Wypominki roczne obejmują modlitwę za zmarłych w każdą niedzielę przed godz. 11.00 oraz Mszę św. odprawianą przez cały rok w każdą I środę miesiąca. Wypominki jednorazowe są modlitwą w Uroczystość Wszystkich Świętych 1 XI w czasie procesji na cmentarzu w Załubicach i w dzień zaduszny 2 XI podczas Mszy św. w Kuligowie. Prosząc o modlitwę za zmarłych składamy dobrowolne ofiary. Wypisując imiona i nazwiska bliskich możemy wykorzystać kartki wyłożone z tyłu kościoła.
  6. Solenizantkom i solenizantom tego tygodnia życzymy opieki świętych patronów, Bożego błogosławieństwa, zdrowia i miłości od bliskich.  Wszystkim zaś parafianom, działkowiczom i gościom dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Intencje mszalne w tym tygodniu

Ndz 23. X, 30 Niedziela zwykła, Dzień Misyjny
g. 9.00   Intencja dziękczynna za 5 lat małżeństwa Beaty i Adama
Włodarczyk z prośbą o zdrowie i dalsze błogosławieństwo dla małżonków
i córki Izabeli
g. 11.00 + Stefana Stadnickiego

pn 24. X
g. 18.00  + Wandy Muzyka – gregoriańska 24

wt 25. X
g.   7.00  + Wandy Muzyka – gregoriańska 25

śr 26. X
g. 18.00  + Wandy Muzyka – gregoriańska 26

czw 27. X
g.   7.00  + Wandy Muzyka – gregoriańska 27

pt 28. X, Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
g. 18.00  + Henryka Dąbrowskiego w 6 r. śm.

sob 29. X
g. 18.00  +  Antoniny Mianowskiej w 1 r. śm.

Ndz 30. X, 31 Niedziela zwykła
g.  9.00    + Wandy Muzyka – gregoriańska
g. 11.00    Intencja dziękczynno-błagalna dla członków Kółka Różańcowego
z Kuligo   / podczas Mszy św. Chrzest Kamila Putkowskiego /