Ogłoszenia parafialne 16 października 2016 roku, 29 niedziela zwykła

Opublikowane przez Proboszcz w dniu

 

  1. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Piotr Paweł Stryjczak, kawaler z parafii Podwyższenia Krzyża w Dąbrówce i Magdalena Pyśkiewicz panna z parafii tutejszej – zapowiedź I. Polecamy tych narzeczonych modlitwie parafian, a gdyby ktoś znał przeszkody między tymi osobami zobowiązany jest w sumieniu o poinformowanie kancelarii parafialnej.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 i po różańcu spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii świętej.
  3. Dzisiaj także w polskich kościołach tradycyjnie liczymy wiernych, czyli siebie. Aby to zadanie sobie ułatwić wychodząc zbytnio się nie spieszmy.
  4. We wtorek 18. X święto św. Łukasza Ewangelisty, środę 19. X liturgiczne wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki, a w sobotę 22. X wspomnienie św. Jana Pawła II
  5. Za tydzień niedziela misyjna. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na misje.
  6. Za dwa tygodnie w niedzielę 30. X będziemy mieli gości z par. św. Jana Kantego z Legionowa. Przyjadą do Kuligowa animatorzy Różańca Rodziców, którzy na Mszach św. będą dawać świadectwo o mocy modlitwy różańcowej w życiu ich rodzin.

Będzie możliwość zapisania się do róż różańcowych rodziców, młodzieży oraz dzieci.

  1. Przyjmujemy już na wypominki na kolejny rok. Wypominki roczne obejmują modlitwę za zmarłych w każdą niedzielę przed godz. 11.00 oraz Mszę św. odprawianą przez cały rok w każdą I środę miesiąca. Wypominki jednorazowe są modlitwą w Uroczystość Wszystkich Świętych 1 XI w czasie procesji na cmentarzu w Załubicach i w dzień zaduszny 2 XI podczas Mszy św. w Kuligowie. Prosząc o modlitwę za zmarłych składamy dobrowolne ofiary. Wypisując imiona i nazwiska bliskich możemy wykorzystać kartki wyłożone z tyłu kościoła.
  2. Solenizantkom i solenizantom tego tygodnia życzymy opieki świętych patronów, Bożego błogosławieństwa, zdrowia i miłości od bliskich.  Wszystkim zaś parafianom, działkowiczom i gościom dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Intencje mszalne w tym tygodniu

Ndz 16. X, 29 Niedziela zwykła
g. 9.00    rez. p. Młoduchowska
g. 11.00  + Salomei i Bolesława Mianowskich

pn  17. X
g. 18.00  + Wandy Muzyka – gregoriańska 17

wt 18. X, Święto św. Łukasza Ewangelisty
g. 7.00  + Wandy Muzyka – gregoriańska 18

śr 19. X, Wspomnienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki
g. 18.00 + Wandy Muzyka – gregoriańska 19

czw 20. X  
g.   7.00  + Wandy Muzyka – gregoriańska 20

pt 21. X
g. 18.00  + Wandy Muzyka – gregoriańska 21

sob 22. X,   Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża
g. 18.00 + Piotra Grabskiego w 18 miesięcy po śmierci

Ndz 23. X, 30 Niedziela zwykła Dzień Misyjny
g. 9.00    Intencja dziękczynna za 5 lat małżeństwa Beaty i Adama Włodarczyk z prośbą o zdrowie i dalsze błogosławieństwo dla małżonków i córki Izabeli.
g. 11.00    + Stefana Stadnickiego