25 września 2016 roku, 26 niedziela zwykła

Opublikowane przez Proboszcz w dniu

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia I komunii świętej.
  1. W sobotę 1 października rozpoczynamy wspólną modlitwę różańcową w naszej parafii. Różaniec w tygodniu codziennie po Mszy św., a w niedzielę po Mszy o godz. 11.00. Wspólne pobożne odmówienie różańca połączone z rozważaniem tajemnic przy spełnieniu zwykłych warunków umożliwia zyskanie łaski odpustu zupełnego. Zapraszamy !
  1. Tak jak w poprzednich latach od 1 października zmienia się organizacja Służby Bożej w naszym kościele z cyklu letniego na cykl zimowy. W niedziele nie będzie już Mszy o 15.00, tylko o godz. 9.00 i 11.00. W tygodniu Msza św. we wtorki  i czwartki o 7.00 rano, a w pozostałe dni o godz. 18.00.
  1. Rozpoczynamy w naszej parafii przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania. Najmłodsi kandydaci to II klasa gimnazjum. Zapraszam też starszych gimnazjalistów, licealistów, uczniów innych szkół a także wszystkich, którzy bierzmowania jeszcze nie przyjęli. Pierwsze spotkanie odbędzie się w niedzielę 9 października po Mszy o godz. 11.00. Do tego czasu proszę chętnych o zgłoszenie się do mnie i zapisanie do grona kandydatów.
  1. Dziękuję wszystkim parafianom, działkowiczom i gościom za wspólną modlitwę z Biskupem Markiem w czasie wizytacji naszej parafii. Szczególne podziękowania kieruję do tych, którzy swoją pracą, modlitwą i posługą przyczynili się do tego, że oba spotkania były udane i owocne. Jako proboszcz jestem dumny z takich parafian. Dziękuję.
  1. Od przyszłej niedzieli będzie już książka intencji mszalnych na przyszły rok. Będzie można zamawiać Msze św. na rok 2017.
  1. Wszystkim naszym gościom odpoczywającym w Kuligowie, działkowiczom i parafianom, życzymy  miłej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.

Intencje mszalne w tym tygodniu

Ndz 25. IX, 26 Niedziela zwykła
g. 9.00    + Stanisława Pyśkiewicza
g. 11.00   + Anieli i Wacława Gałeckich
g. 15.00   + Jadwigi i Józefy Łacheckich

pn 26. IX
g. 19.00  wolna

wt 27. IX
g.   7.00  wolna

śr 28. IX 
g. 19.00  wolna

czw 29. IX 
g.   7.00  wolna

pt 30. IX 
g. 19.00  + Aleksandra i Józefy Sawickich w rocznicę śmierci

sob 1. X   
g. 18.00  rez. p. C. Kuligowski

Ndz  2. X, 27 Niedziela zwykła
g. 
9.00    + Wandy Muzyka – gregoriańska
g. 11.00    + Anieli i Wacława Gałeckich