4 września 2016 roku, 23 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj w Rzymie uroczystość kanonizacji bł. Matki Teresy z Kalkuty. To wielka święta naszych czasów, która miłosierdzie wynikające z miłości do Chrystusa umiała ukazywać najbardziej potrzebującym. Warto uczyć się od niej człowieczeństwa
    i wiary.
  2. W Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Eucharystyczna.
  3. Po Mszy o godz. 11.00 i po Adoracji Eucharystycznej krótkie spotkanie Rady Parafialnej na plebanii. Wszystkich członków Rady Parafialnej serdecznie zapraszam.
  4. Poświęcenie przyborów szkolnych w związku z nowym rokiem szkolnym za tydzień
    11 września na Mszy św. o godz. 11.00. Zapraszam wszystkich uczniów i uczennice
    z Kuligowa, a szczególnie tych którzy rozpoczynają swoją przygodę szkolną.
  5. Parafia Miłosierdzia Bożego w Józefowie organizuje pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego w Loretto. Wymarsz w nocy z 10 na 11 września, a powrót autokarem. Koszt pielgrzymki 15 zł. Zapisy w kościele w Józefowie po każdej niedzielnej Mszy św. Dodatkowe informacje przy zapisie. W imieniu organizatorów chętnych na takie pielgrzymowanie do Matki Bożej Loretańskiej serdecznie zapraszamy.
  6. Panu Kazimierzowi Oleśkiewiczowi bardzo dziękuję za uzupełnienie brakujących elementów w podbitce dachowej. Rozpoczęte malowanie całej podbitki zostanie zakończone w przyszłym tygodniu.
  7. Dzisiaj w naszej diecezji po Mszach św. zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  8. Za dwa tygodnie przybędzie z wizytą do naszej parafii Bp Marek Solarczyk pomocniczy biskup Diecezji Warszawsko-Praskiej. Będzie modlił się z nami w sobotę 17 września na Mszy św. o godz. 19.00 i w niedzielę 18 września na Mszy św. o godz. 9.00. Na sobotnie spotkanie ks. biskup serdecznie zaprasza szczególnie rodziny
    z dziećmi. Po Mszy św. w sobotę wszystkie dzieci otrzymają specjalne, indywidualne błogosławieństwo. Msza w niedzielę o 9.00 będzie spotkaniem ze starszymi parafianami, na które już dzisiaj wszystkich zapraszamy, a szczególnie nasze kółko różańcowe.   Wszystkim naszym gościom odpoczywającym w Kuligowie, działkowiczom i parafianom, życzymy  miłej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.

Intencje mszalne w tym tygodniu

Ndz  4. IX,   23 Niedziela zwykła
g. 9.00    + Stefana i Stefanii Załęskich
g. 11.00   rez. p. Młoduchowska