28 sierpnia 2016 roku, 22 Niedziela zwykła

1. Serdecznie dziękuję za udział w uroczystości odpustowej, którą obchodziliśmy
    w miniona niedzielę. Szczególne podziękowania kieruję do tych wszystkich, którzy aktywnie włączyli się w naszą odpustową procesję, aby mogła być uroczysta i okazała. Bardzo dziękuję także tym osobom, które przygotowały i udekorowały nasze krzyże na wczorajszą procesję dziękczynną ulicami Kuligowa.
  1. W tym tygodniu rozpoczyna się nowy rok szkolny. Warto w czas nauki wejść w stanie łaski uświecającej. Spowiedź w piątek 2 września z racji I piątku miesiąca od godz. 18.00. Poświęcenie przyborów szkolnych w związku z nowym rokiem szkolnym nastąpi za dwa tygodnie 11 września na Mszy św. o godz. 11.00.
  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 z racji I niedzieli miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Eucharystyczna.
  1. W przyszłą niedzielę 4 września po Mszy o godz. 11.00 i po Adoracji Eucharystycznej krótkie spotkanie Rady Parafialnej na plebanii. Wszystkich członków Rady Parafialnej serdecznie zapraszam.
  1. Parafia Miłosierdzia Bożego w Józefowie jak co roku organizuje pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego w Loretto. Wymarsz w nocy z 10 na 11 września, a powrót autokarem. Koszt pielgrzymki 15 zł. Zapisy w kościele w Józefowie po każdej niedzielnej Mszy św. Dodatkowe informacje przy zapisie. W imieniu organizatorów chętnych na takie pielgrzymowanie do Matki Bożej Loretańskiej serdecznie zapraszamy.
  1. Panu Aleksandrowi Załęskiemu bardzo dziękuję za wykonane prace melioracyjne przy kościele.
  1. Za tydzień zbiórka do puszek na Katolicki ośrodek Adopcyjny.
  1. Wszystkim naszym gościom odpoczywającym w Kuligowie, działkowiczom
    i parafianom, życzymy miłej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.

Intencje mszalne w tym tygodniu

Ndz  28.VIII,  22 Niedziela zwykła
g. 9.00    + Jadwigi i Jerzego Mianowskich
g. 11.00 rez. p. Bielecka