24 lipca 2016 r., 17 Niedziela zwykła

Opublikowane przez Proboszcz w dniu

  1. Dzisiaj po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów z racji św. Krzysztofa patrona podróżujących. Właścicieli i użytkowników samochodów, motocykli, rowerów i innych wehikułów prosimy by chwilę zaczekali przy swoich pojazdach.
  1. W środę 27 lipca na Światowe Dni Młodzieży przybywa do Polski papież Franciszek. Przeżywając wspólnotę wiary z młodymi całego świata połączmy oglądanie relacji w telewizji ze swoją osobistą  i rodzinną modlitwą. Oficjalna strona internetowa ŚDM to krokow2016.com  Odkrywajmy jeszcze bardziej słowa Jezusa: BŁOGOSŁAWIENI MIŁOSIERNI, ALBOWIEM ONI MIŁOSIERZDIA DOSTAPIĄ.
  1. Jutro 25 lipca liturgiczne Święto św. Jakuba apostoła, a we wtorek 26 lipca wspomnienie świętych Joachima i Anny rodziców NMP.
  1. Gdyby ktoś z naszych działkowiczów czy wakacyjnych parafian chciał zyskać Boże błogosławieństwo dla domu i rodziny w ramach tzw. letniej kolędy proszę o sygnał w tej sprawie. Możliwość takiego spotkania będzie przez cały lipiec i sierpień.
  1. Serdecznie dziękuję Panu Wiktorowi Oleszkiewiczowi za wykonanie i ustawienie specjalnego płotka podtrzymującego nasze hortensje.
  1. Wszystkim naszym gościom odpoczywającym w Kuligowie, działkowiczom i parafianom, a szczególnie tym , którzy będą w najbliższym czasie obchodzić swoje imieniny życzę miłej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.

Intencje mszalne w tym tygodniu

Ndz    24.VII   17 Niedziela zwykła
g. 9.00 + Ireny Dębskiej w 39 r. śm. Mariana i Lechosława Dębskich
g. 11.00 + Marianny, Feliksa, Stanisławy, Tomasza Piwowarskich oraz
Mieczysława Wróblewskiego
g. 15.00 + Anny i Zygmunta Liszewskich – gregoriańska 24

pn 25.VII
g. 19.00   + Anny i Zygmunta Liszewskich – gregoriańska 25

wt  26.VII
g.   7.00   + Anny i Zygmunta Liszewskich – gregoriańska 26

śr  27.VII
g.  19.00  + Anny i Zygmunta Liszewskich – gregoriańska 27

czw 28.VII
g.    7.00  + Anny i Zygmunta Liszewskich – gregoriańska 28

pt 29.VII
g. 18.00   rez. p. Marta Rudzka
g. 19.00   + Anny i Zygmunta Liszewskich – gregoriańska 29

sob 30.VII
g. 19.00  + Anny i Zygmunta Liszewskich – gregoriańska 30

Ndz 31.VII,  18 Niedziela zwykła
g. 9.00   + Anny Karasiewicz
g. 11.00  + Haliny Buta
g. 15.00  + Anny i Zygmunta Liszewskich – gregoriańska 31