10 lipca 2016 XV niedziela zwykła

1. W sobotę 23 lipca na terenie Seminarium Duchownego na warszawskim Tarchominie odbędzie się w ramach Dni w Diecezjach Centralne Wydarzenie w naszej diecezji poprzedzające Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Ma ono tytuł Przedsmak Krakowa w Warszawie – Festiwal Narodów. Bliższe informacje znajdziemy na ulotkach, a bezpłatne bilety wstepu na to spotkanie mozna otrzymać w zakrystii. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy szczególnie młodzież, oraz osoby ciekawe Kościoła i świata.

2. W poniedziałek 11 lipca liturgiczne święto św. Benedykta patrona Europy. Msza św. o godz. 19.00.

3. Gdyby ktoś z naszych działkowiczów czy wakacyjnych parafian chciał zyskać Boże błogosławieństwo dla domu i rodziny lub zwyczajnie spotkać się z księdzem na swojej działce w ramach tzw. letniej kolędy proszę o sygnał w tej sprawie. Możliwość takiego indywidualnego spotkania będzie przez cały lipiec i sierpień.

4. Dziękuję wszystkim, którzy zasilają fundusz na utrzymanie czystości i kwiaty w kościele. Rodziny, które nie wykazują solidarności w tej sprawie będę z ambony prosił o posprzątanie naszej świątyni.

5. Poświecenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców z racji św. Krzysztofa patrona podróżujacych odbedzie się w naszej patrafii w niedzielę 24 lipca po każdej Mszy św.

6. Wszystkim naszym parafianom i gościom odpoczywajacym w Kuligowie życzę miłej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.

Intencje mszalne w tym tygodniu

Ndz 10.VII, XV Niedziela zwykła
g. 9.00 + Anny i Zygmunta Liszewskich – gregoriańska 10
g. 11.00 rez. p. R. Kuligowski
g. 15.00 Intencja dziękczynna z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla Marty Grądziel z racji 18 urodzin

pn 11.VII
g. 19.00 + Anny i Zygmunta Liszewskich – gregoriańska 11

wt 12.VII
g. 7.00 + Anny i Zygmunta Liszewskich – gregoriańska 12

śr 13.VII
g. 18.00 rez. p. M. Karasiewicz g. 19.00 + Anny i Zygmunta Liszewskich – gregoriańska 13

czw 14.VII
g. 7.00 + Anny i Zygmunta Liszewskich – gregoriańska 14

pt 15.VII
g. 19.00 + Anny i Zygmunta Liszewskich – gregoriańska 15

sob 16.VII
g. 13.00 Msza św. z sakramentem chrztu św.
g. 19.00 + Anny i Zygmunta Liszewskich – gregoriańska 16

Ndz 17.VII, XVI Niedziela zwykła