3 lipca 2016, XIV niedziela zwykła

1. Dziś z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najświetszego Sakramentu i adoracja eucharystyczna.

2. Gdyby ktoś z naszych działkowiczów czy wakacyjnych parafian chciał zyskać Boże błogosławieństwo dla domu i rodziny lub zwyczajnie spotkać się z księdzem na swojej działce w ramach tzw. letniej kolędy proszę o sygnał w tej sprawie. Możliwość takiego indywidualnego spotkania będzie przez cały lipiec i sierpień. Chętnych serdecznie zapraszam.

3. Poświecenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców z racji św. Krzysztofa patrona podróżujacych odbedzie się w naszej patrafii w niedzielę 24 lipca po każdej Mszy św.

4. Dziękuję wszystkim, którzy zasilają fundusz na sprzatanie i kwiaty w kościele. Pozostałym przypominam o naszej umowie i proszę o solidarność w tej sprawie.

5. Wszystkim naszym parafianom i gościom odpoczywajacym w Kuligowie życzę miłej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.

Intencje mszalne w tym tygodniu

Ndz 3.VII, XIV Niedziela zwykła
g.  9.00  + Henryka Garbacza w 1 r. śm.
g. 11.00  + Marka Mianowskiego w 10 r. śm.
g. 15.00  + Anny i Zygmunta Liszewskich – gregoriańska 3

pn 4.VII
g. 18.00  Intencja dzięczynna z prośbą o błog. Boże dla p. Haliny Rudomino z racji imienin
g. 19.00  + Anny i Zygmunta Liszewskich – gregoriańska 4