6 czerwca 2016 r XIII Niedziela zwykła

Opublikowane przez Proboszcz w dniu

1. Wszystkim dzieciom, młodzieży, nauczycielom i rodzicom którzy zakończyli rok szkolny życzymy udanych wakacji i dobrego wypoczynku.

2. Czas duszpasterskich odwiedzin zwanych kolędą w naszej tradycji wypada zimą. Wtedy nasi czasowi mieszkańcy i działkowicze są poza Kuligowem. Gdyby ktoś z naszych wakacyjnych parafian chciał przez osobę księdza zyskać Boże błogosławieństwo dla domu i rodziny, czy zwyczajnie spotkać się z księdzem na swojej działce wystarczy się uśmiechnąć i osobiście umówić termin spotkania. Taka możliwość będzie przez cały lipiec i sierpień. Gdyby ktoś był chętny to serdecznie zapraszam.

3. W środę 29 czerwca Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy posługując się pobożnie przedmiotami kultu pobłogosławionymi przez papieża lub biskupa dodadzą do swoich modlitw wyznanie wiary. Taca z tego dnia przeznaczona jest na konserwację Bazyliki św. Piotra oraz działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.

4. W piątek 1 lipca przypada pierwszy piątek miesiąca. Msza święta o godz. 19.00. Spowiedź od godz. 18.30.

5. Szczególne podziękowania kieruję do osób, które bezinteresownie poświęcają swój czas i pracę w naszej świątyni. Przypominam, że troska o dom Boży jest sprawą wszystkich naszych parafian. Dziękuję tym, którzy w tym roku wpłacili już na sprzątanie i kwiaty. Z tego zobowiązania można wywiązać się również przez osobiste sprzątanie. Bardzo proszę pozostałych o solidarność w tej sprawie, aby nie dawać nikomu powodu do zgorszenia.

6. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy udanej niedzieli i dobrego, błogosławionego tygodnia. Specjalne życzenia i modlitwę kierujemy do solenizantek i solenizantów, aby cieszyli się miłością bliskich i opieką św. patronów.

Intencje mszalne w tym tygodniu

Ndz 26.VI, XIII Niedziela zwykła
g. 9.00 + Janiny i Ireneusza Rudzkich z racji imienin oraz Wandy Chmielewskiej z racji imienin
g. 11.00 + Janiny, Jana i zm. z cr. Napiórkowskich, Daszewskich i Bystrek
g. 15.00 rez. p. Anna Żmijewska

pn 27.VI
g. 19.00 Intencja dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwa Boże i dalszą opiekę Bożej Opatrzności dla p. Władysława Kondrat z racji imienin

wt 28.VI
g. 7.00 + Stanisława Jakubowskiego /intencja od uczestników pogrzebu/

śr 29.VI
Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła g. 19.00 W intencji wszystkich uczestniczących w nabożeństwach czerwcowych

czw 30.VI
g. 7.00 wolna

pt 1.VII
g. 18.00 + Anny i Zygmunta Liszewskich – gregoriańska 1 g. 19.00 rez. p. M. Załęska

sob 2.VII
g. 19.00 + Anny i Zygmunta Liszewskich – gregoriańska 2

Ndz 3.VII, XIV Niedziela zwykła
g. 9.00 + Henryka Garbacza w 1 r. śm.
g. 11.00 + Marka Mianowskiego w 10 r. śm.
g. 15.00 + Anny i Zygmunta Liszewskich – gregoriańska 3

Proboszcz ks. Zbigniew Kloch
ul. Kościelna 2 05-254 Kuligów tel. 29 758 00 30
mail. kancelaria@parafiakuligow.pl
nr konta bankowego:
Polski Bank Spółdzielczy w Wyszkowie
28 8931 0003 0100 8544 2006 0001.