12 czerwca 2016 r XI Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe z litanią do serca Pana Jezusa. Odprawiamy je codziennie. W tygodniu we wtorki i czwartki po Mszy porannej, w pozostałe dni po Mszy wieczornej, a w niedziele po Mszy św. o godz. 11.00.

2. W poniedziałek liturgiczne wspomnienie św. Antoniego z Padwy, we wtorek bł. Michała Kozala biskupa i męczennika, a w piątek św. Brata Alberta Chmielowskiego.

3. Zarząd Wspólnoty Gruntowej wsi Kuligów zwołuje zwyczajne zebranie sprawozdawcze członków Wspólnoty, które odbędzie się w przyszłą niedzielę 19 czerwca o godz. 12.15 w budynku OSP Kuligów.

4. Przez okres urlopów i wakacji tzn. w niedziele od czerwca do września odprawiane są w naszej parafii trzy Msze św. O godz. 9.00, 11.00 i po południu o godz. 15.00.

5. Dziękuję tym osobom i rodzinom, które dokonały już wpłaty na sprzątanie i kwiaty w kościele. Pozostałych proszę o przekazanie zadeklarowanej na ten cel kwoty, ponieważ nasz fundusz jest na wyczerpaniu. Gdyby ktoś wolał swoją troskę o świątynię wyrazić przez osobistą pracę proszę o taką informację.

6. Serdecznie dziękuję panu Przemysławowi Pietrucha za pomalowanie drewnianej balustrady przy krzyżu, a panu Januszowi Pawlakowi za ofiarowanie potrzebnych na ten cel materiałów.

7. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy udanej niedzieli i dobrego, błogosławionego tygodnia. Specjalne życzenia i modlitwę kierujemy do solenizantek i solenizantów, a także do studentów którzy rozpoczęli sesję egzaminacyjną.

Intencje mszalne w tym tygodniu

Ndz 12.VI XI Niedziela zwykła
g. 9.00 + Józefa Karasiewicza
g. 11.00 + Haliny Stempień
g. 15.00 + Janiny Łazar i Jana Grądziel

pn 13.VI
g. 19.00 Przez wstawiennictwo św. Antoniego o łaskę pomocy i wytrwanie w przeciwnościach dla pewnej osoby znanej Bogu

wt 14.VI
g. 7.00 wolna

śr 15.VI
g. 19.00 wolna

czw 16.VI
g. 7.00 + Eugeniusza Kossakowskiego w 1 r. śm.

pt 17.VI
g. 19.00 + Szymona, Rozalii i Anastazji Prokopiuk

sob 18.VI
g. 17.00 + Jadwigi Gałeckiej /int. od przyjaciół i uczestników pogrzebu /