10 styczeń 2016 r. II niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Niedziela Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny obchód Bożego Narodzenia. Jutro rozpoczyna się okres zwykły.
  1. Zakończyliśmy w naszej parafii wizyty duszpasterskie zwane kolędą. Wszystkim osobom i rodzinom, które przyjęły w ten sposób Boże błogosławieństwo na Nowy Rok bardzo dziękuję za wspólną modlitwę, miłe spotkania, troskę o sprawy kościoła i parafii. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary, gościnność i wszelkie formy okazanej pomocy. Jeśli ktoś nie mógł, przyjąć księdza w wyznaczonym terminie lub nie      został uwzględniony w podanym harmonogramie a mieszka na stałe np. na  Nowej, Leśnej, Bagiennej czy Misiowej i chciałby księdza przyjąć proszę o kontakt. Można się umówić osobiście, telefonicznie lub mailowo.
  1. Składam też serdeczne podziękowania państwu Janinie i Jackowi Paczkowskim oraz państwu Dorocie i Darkowi Balcer za słodycze ofiarowane na Wieczór Trzech Króli.
  1. Panu Wiktorowi Oleśkiewiczowi bardzo dziękuję za wykonanie i ofiarowanie parafii stojaków na wieńce pogrzebowe.
  1. Od jutra powracamy do stałych, dotychczasowych godzin odprawiania Mszy św. w tygodniu:poniedziałek, środa, piątek i sobota – g. 18.00
    wtorek i czwartek – g. 7.00

Intencje mszalne:

ndz    10. I    Niedziela  Chrztu Pańskiego

g.   9.00   + Antoniny i Tomasza Kloch – gregoriańska 10
g.   11.00  + Ziutki Walesiak
g.   13.00  + Msza św. z udzieleniem sakramentu chrztu św.

pn      11.  I
g.  18.00 + Antoniny i Tomasza Kloch  – gregoriańska 11

wt      12.  I
g.   7.00  + Antoniny i Tomasza Kloch  – gregoriańska 12

śr       13.  I
g.   18.00 + Antoniny i Tomasza Kloch  – gregoriańska 13

czw    14. I
g.   7.00   + Antoniny i Tomasza Kloch   – gregoriańska 14

pt       15. I
g.   18.00  + Antoniny i Tomasza Kloch  – gregoriańska 15

sob    16. I
g.   18.00  + Antoniny i Tomasza Kloch  – gregoriańska 16

ndz    17. I,   II  niedziela  zwykła

g.   9.00    + Sylwestra w 7 r. śm., Tomasza, Marceli i Antoniego Sokólskich
g.   11.00  + Kazimierza Młoduchowskiego w 5 r. śm.