13 grudzień 2015 r. III niedziela Adwentu

1. Dziś na Mszy św. o godz. 9.00 poświęcenie tablicy pamiątkowej związanej z Konsekracją naszej świątyni. Bardzo serdecznie dziękujemy państwu Grażynie i Tadeuszowi Stańczakom, którzy tę tablicę ufundowali.
  1. Osoby chore, które nie mogą przybyć do kościoła a chciałyby przed świętami wyspowiadać się i przyjąć Komunię świętą prosimy o zgłoszenie do ks. Proboszcza,
  1. Po każdej Mszy św. można zaopatrzyć się w opłatki na stół wigilijny.  Upewnijmy się, że opłatki są już w naszych domach i że wszyscy nasi bliscy także je mają.
  1. Tych, którzy w tym roku jeszcze nie zdążyli lub zapomnieli przekazać zadeklarowanej składki na sprzątanie kościoła prosimy o dopełnienie tego zobowiązania. Także i w ten sposób okazujemy naszą troskę o dobro wspólne i wzajemną solidarność.
  1. Wizyta duszpasterska czyli kolęda rozpocznie się w naszej parafii wkrótce po Bożym Narodzeniu. Bliższe informacje za tydzień.
  1. Zachęcamy się do włączenia się w kampanię społeczną Ofiarom stanu wojennego. Zapal Światło Wolności. Można to uczynić dzisiaj 13 grudnia    o godz. 19.30 poprzez wystawienie w oknie zapalonej świecy
  1. Porządek Mszy św. w tym tygodniu: w poniedziałek i w sobotę o godz. 18.00, a w pozostałe dni tzn. od wtorku do piątku włącznie o godz. 7.00 rano.

Intencje mszalne:

ndz    13. XII      II Niedziela Adwentu
9.00   + Aleksandra Augustyniaka – gregoriańska 29
11.00  + Kazimierza Bieleckiego w 7 rocznicę śmierci

pn      14.  XII     g. 18.00  roraty + Aleksandra Augustyniaka – gregoriańska 30

wt      15.  XII     g.  7.00   roraty  O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Alfredy

śr       16.  XII     g. 7.00  roraty  Za parafian

czw    17. XII     g. 7.00  roraty  Za parafian

pt       18. XII     g.  7.00  roraty  Za parafian

sob     19. XII     g.  18.00  + Aleksandra Kowalskiego w 33 rocznicę śmierci

ndz     20. XII       IV Niedziela Adwentu
9.00   O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla dzieci Alfredy,
Elżbiety i Mirosława, dla wnuków Hanny, Jarka i Oli oraz w intencji ofiarodawców
11.00   + Leonarda, Feliksy, Leonarda i Marianny Sosińskich

Naszym parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia.