1 listopad 2015 r. Uroczystość Wszystkich Świętych

1. Dziś 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Szczególny dzień naszej modlitwy za zmarłych i refleksji nad Tajemnicą Życia. Msze święte w kościele o godz. 9.00 i 11.00. Na cmentarzu w Załubicach Msza św. połączona z procesją i modlitwą za zmarłych o godz. 12.00 Z tej racji mimo I niedzieli miesiąca nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu i adoracji eucharystycznej.
  1. W dniach od 1 do 8 listopada można zyskać i ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące odpust zupełny. Każdego dnia oktawy warunkiem do tego jest stan łaski uświęcającej, przyjęcie komunii świętej, pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwa ofiarowana za zmarłych w tym Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
  1. Jutro Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych czyli dzień zaduszny. O godz. 18.00 Msza święta połączona z modlitwą za zmarłych poleconych w wypominkach jednorazowych.
  1. Można jeszcze swoich zmarłych dołączyć do wspólnej – parafialnej modlitwy zwanej wypominkami. Najbliższa Msza św. za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych w środę 4 listopada o godz. 18.00.
  1. W piątek 6 listopada przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.00. Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 18.00.
  1. Zarząd Wspólnoty Gruntowej wsi Kuligów zwołuje nadzwyczajne ogólne zebranie członków Wspólnoty. Odbędzie się ono w niedzielę 8 listopada o godz. 12.30 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej. Celem spotkania jest podjęcie uchwały o sfinansowaniu zakupu i montażu pieca gazowego w budynku parafialnym. W imieniu parafii jako proboszcz bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za życzliwość i zrozumienie w tej sprawie.
  1. Za nami miesiąc intensywnej modlitwy różańcowej. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy w naszym kościele i w naszej parafialnej wspólnocie w tej pięknej modlitwie uczestniczyli.
  2. Intencje mszalne w tym tygodniu:

ndz    1. XI    g.   9.00    + Wandy Kowalczyk – gregoriańska  21
    11.00  + Michaliny – Reginy Kwiatkowskiej w 19 r. śm. Natalii i Kazimierza Kłopocińskich, Stefanii i Stanisława  Kwiatkowskich
    pn      2.  XI    g. 18.00    + Wandy Kowalczyk – gregoriańska  22
    wt      3.  XI     g.  7.00    + Wandy Kowalczyk – gregoriańska  23
    śr       4.  XI     g. 18.00    + Za zmarłych poleconych w wypominkach
    czw    5. XI     g.  7.00     + Wandy Kowalczyk – gregoriańska  25
    pt       6. XI     g. 18.00     + Wandy Kowalczyk – gregoriańska  26
    sob     7. XI     g. 18.00    + Jadwigi Sołowiej w 1 rocznicę śmierci
    ndz     8. XI    g.   9.00     + Leonarda Dąbrowskiego, Aleksandra i Walerii                                                 Dąbrowskich
    11.00 + Pawła Żochowskiego w 7 rocznicę śmierci

Naszym parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia.

Parafia Matki Bożej Loretańskiej,
ul.Kościelna 2