6 wrzesień 2015 r. XXIII niedziela zwykła

1. Dziś na Mszy św. o godz. 9.00 poświecenie przyborów szkolnych z racji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Dobry start to połowa sukcesu – warto zatroszczyć się o to, aby być w stanie łaski uświęcającej. Możliwość spowiedzi w tym tygodniu przed każdą Mszą świętą.

2. Dziś także z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Eucharystyczna.

3. We wtorek 8 września przypada Święto Narodzenia NMP czyli liturgiczne urodziny Matki Bożej. Urodziny bliskiej osoby to wydarzenie, którego nie przegapiamy. Msza św. o godz. 19.00.

4. Wszystkich chętnych chłopców i młodzieńców szczególnie tych, którzy w tym roku przyjęli I Komunię św. zapraszam do liturgicznej służby ołtarza. Bliskość ołtarza a tym samym Jezusa to nie tylko wyróżnienie ale też szansa szybszego i pełniejszego rozwoju. Ten rodzaj ciekawości i aktywności spotyka się zwykle z Bożym błogosławieństwem.

5. Z początkiem września wyczerpały się środki na naszym parafialnym funduszu przeznaczonym na sprzątanie i dekorację kościoła. Osoby i rodziny, które zapomniały, że w tym roku jeszcze nie zasiliły tego wspólnego przedsięwzięcia proszę o możliwie szybkie uzupełnienie składki.

6. Intencje mszalne w tym tygodniu

pn 7.09 g. 19.00 + Reginy i Stanisława Karasiewicz oraz Franciszka ​​​ ​​ Karasiewicza

wt 8.09 g. 19.00 + Bronisławy Parzyszek – gregoriańska

śr 9.09 g. 19.00 + Bronisławy Parzyszek – gregoriańska

czw 10.09 g. 7.00 + Bronisławy Parzyszek – gregoriańska

pt 11.09 g. 19.00 + Bronisławy Parzyszek – gregoriańska

sob 12.09 g. 15.00 Msza św. z chrztem​

​​ g. 18.00 + Leszka Bryla w 7 r. śm., Tadeusz Ślesika w 33 r. śm., ​​​​ Czesława i Kamili Judziewiczów, Mariana, Haliny i ​​​​ Józefa Ślesików, Bolesława i Joanny Brylów​

​​ g. 19.00 + Andrzeja Malanowskiego w 5 r. śm. oraz Reginy ​​​​​ Malanowskiej w 9 r.śm

ndz 13.09 g. 9.00 rez. p. Sumiła

g. 11.00 rez. p. E. Dąbrowska

g. 15.00 + Bronisławy Parzyszek – gregoriańska

​

Naszym parafianom i gościom odpoczywającym w Kuligowie życzymy miłej niedzieli, dobrego odpoczynku i błogosławionego tygodnia !

Parafia Matki Bożej Loretańskiej

05-254 Kuligów